Temiz Nakliyat İletişim

Ofis Taşıma Temiz Nakliye 05317754038

Ofis Şehirler Arası Nakliyat Şirketi

İstanbul ofis taşıma firmamız tarafından verilen ofis taşıma hizmetleri, Türkiye’nin 81 ili için geçerlidir. Firmamız şirketlerde ve çalışma alanlarında bulunan tüm eşyaları kısa bir süre içerisinde adreslere götürmektedir. Taşıma işlemleri sadece alanında uzman personeller ile gerçekleştirilmektedir. özellikle de paketleme ve montaj gibi önemli uygulamalar sırasında en küçük bir sorun yaşanmamaktadır. Ofis taşıma hizmetleri maksimum 3 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Ankara, İzmir ve Adana gibi büyükşehirlere ise hafta da en az 4 sefer sevkiyat düzenlenmektedir. Kurumsal bir hizmet anlayışına sahip olan İstanbul evden eve nakliyat firmamız müşteri memnuniyetine de ayrı bir önem vermektedir. Dolasıyla da fiyat noktasında da çeşitli indirim ve kampanyalar gerçekleştirilmektedir.

Ofis en iyi taşımacılık şirketi

Ofis Taşımacılık ücretleri

Ofis Taşıma Hizmetleri Firmamız öncellikle taşınması planlanan eşyaları dikkatli bir şekilde incelemekte ve bu eşyalara uygun olan araçlar belirlemektedir. Ofis taşıma hizmetlerinde ise sadece kapalı kasa olan araç modelleri tercih edilmektedir. Söz konusu bu araçlar günümüz teknolojisinde üretildiği için maksimum bir düzeyde taşıma güvenliği sağlamaktadır. Ayrıca firmamız bünyesinde kamyon, kamyonet ve tır gibi çeşitli araçlar bulunmaktadır. Ofis taşıma personellerimiz ise mesleğin gerektirmiş olduğu bilgi ve tecrübeye sahiptir. Tüm eşyalar birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar ile paketlenmektedir. Paketlemeye ek olarak cam gibi kırılgan olan malzemeler içinde kutulama desteği sunulmaktadır.

Ofis Nakliye Firması

Montaj Ve Sigorta Kolaylığı Ofislerde yer alan mobilyalar, deri koltuklar ve elektronik eşyalar alanında uzman personellerimiz tarafından montaj edilmektedir. İstanbul evden eve nakliyat firmamız montaj ve paketleme hizmetleri içinde herhangi bir ek ücret talep etmemektedir. Ayrıca kurulum noktasında eşyaların zarar görmemesi içinde her türlü önlem eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Firmamız avizeler içinde elektronik noktasında uzman olan personeller temin etmektedir. Kurumsal şirketlerin her zaman ihtiyaç duyduğu ofis taşıma hizmetleri firmamız tarafından profesyonel bir şekilde verilmektedir. Ayrıca tüm projeler anahtar teslim olacak bir şekilde tamamlanmaktadır. Nakliyat sigortası talep eden müşterilerimiz içinde anlaşmalı olduğu kasko acenteleri devreye girmektedir. Tüm eşyalar firmamızın ekspertiz ekipleri tarafından incelenmekte ve daha sonra nakliyat sözleşmesi hazırlanmaktadır.

Ofis Nakliyat Şirketi

Ofis Nakliye ücretleri İstanbul evden eve nakliye firması başta ofis taşıma olmak üzere tüm hizmetlerini makul rakamlar ile gerçekleştirmektedir. Müşterilerimize özel yüzde 20’lere varan indirimler gerçekleştirilmektedir. Maliyet hesaplamaları sırasında ise oda sayısı, eşya sayısı ve taşımanın gerçekleşeceği yeni adresin uzaklığı göz önünde bulundurulmaktadır. Ayrıca kesinlikle de komisyonculuk üzerinden iş alınmamaktadır. Sizde ofis taşıma noktasında en ekonomik hizmeti veren firmamız ile iletişime geçebilir ve sorunsuz bir şekilde yeni düzeninizi kurabilirsiniz

Ofis Taşıma Firmaları

Ofis Taşıma şirketi
Ofis Taşımacılığı
Ofis Nakliyeci şirketi
Ofis nakliyeciler sitesi
Ofis Eşya Depolama
Ofis Şehir İçi Nakliyat

Ofis taşıma firması ararken Balkon da eşimle birlikte oturmuş çay içerken bir adamın arabasının bozulduğunu fark ettik. Eşim yardım için giderken üzerinde ofis taşıma firması firmasının aracındaki çalışanlar beyefendiye yardımcı oldular. Eşimin de oraya gitmesi üzerine yardımcı oldular. Komşumuzun taşınmasını duymuştuk ve eşim onlara ofis taşıma şirketi firmasını tavsiye etti. Eşim çok iyi bir gözlemcidir ve çalışanların çok efendi ve işlerinde çok titiz çalıştıklarını söylediler. Komşumun aklına yatmıştı ve balkondayken depolama eşya firmasını gördüm ve komşuma yardıma gittiğimde eşimin anlattığı kadar varmış dedim ve benim de tek önerebileceğim firma haline geldi