Placeholder image
First slide

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Türkiye'nin 81 iline şehirlerarası evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız tüm yükleri profesyonel bir şekilde istenilen il ve ilçelere ulaştırmaktadır.Şirketimizde sunulan araç desteği sayesinde şirketlerin veya bireylerin eşyaları kısa bir süre içerisinde nakil edilmektedir. Firmamız sadece alanında uzman olan personeller ile hizmet vermektedir. Paketleme, montaj ve yükleme gibi işlemler sırasında en küçük bir eşyanın zarar görmemesi için gerekli olan tüm önlemler alınmaktadır. Şehirlerarası evden eve nakliyat firmamız, Ankara, İzmir ve İstanbul gibi büyük şehirlere TemizNakliyat hafta da en az 4 kes sevkiyat düzenlemektedir. Bu sayede parça eşyalar bile çok kısa bir süre içerisinde adreslere kadar teslim edilmektedir. Şehirler arası Ev taşıma hizmetleri noktasında yıllardır faaliyet gösteren firmamız, tüm işlemleri kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. öncellikle hantal olan mobilyalar veya dolap dökülmektedir. Sökülen her parça ve diğer tüm eşyalar hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde paketlenmektedir. Şehirlerarası evden eve taşımacılık personelleri yüklerin tamamını araçlara yerleştirilmektedir. Ayrıca eşyaların binalardan indirilmesi sırasında maddi kayıpların yaşanması söz konusu değildir. Firmamız yüksek katlara sahip olan binalar için asansörlü nakliye desteği de sunmaktadır. Şehirlerarası evden eve taşımacılık personelleri, yeni yaşam alanına getirilen tüm eşyaların montajını da profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ev taşımacılığı hizmetleri için talep edilen tutarlar ise oldukça ekonomik rakamlara tekabül etmektedir.

First slide

Şehirler Arası Nakliye

Şehirler arası nakliyat hizmetinin profesyonel bir şekilde verilebilmesi güçlü bir alt yapıya ihtiyaç duyulmaktadır. Kilometre mesafesinin fazla olması, taşınan yüklere zarar gelme riskini arttırmaktadır. Dolasıyla da sevkiyattan önce birtakım önlemlerin alınması gerekmektedir. Firmamız ise, işlem görmesi planlanan eşyaları en az iki kat olacak bir şekilde paketlenmektedir. Paketleme uygulamaları sırasında ise birinci sınıf kaliteye sahip olan naylonlar ve battaniyeler kullanılmaktadır. Şehirlerarası evden eve nakliyat firmamız, yükleme işlemlerini ise eşyaların fiziksel özelliklerine göre gerçekleştirmektedir. Bu sayede aracın hareket halindeyken yüklerin birbirine zarar vermesi engellenmektedir. Şehirlerarası evden eve taşımacılık hizmetleri, geçmişe nazaran daha modern yöntemler ile verilmektedir. Firmamız montaj, ambalajlama ve yükleme gibi işlemleri teknolojik cihazlar ile gerçekleştirmektedir. Bu sayede hem taşıma güvenliği arttırılmakta hem de işlemler daha kısa bir sürede yapılmaktadır. Ayrıca ofis veya şirket taşımacılığı hizmetleri de kurumsal bir çalışma prensibi ile verilmektedir. Firmamız güçlü bir alt yapı desteğine sahiptir. Bünyemizde bulunan tüm araçlar Türkiye'nin iklim ve yol şartlarına uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Şehirlerarası evden eve taşımacılık faaliyetlerinde kullanılan kamyon ve kamyonetlerin k3 belgeleri de bulunmaktadır. Dolasıyla da otoyollarda var olan kontrol noktalarından sorunsuz bir şekilde geçilebilmektedir. Yine teknolojik imkanlar ile üretilen asansör sistemleri maksimum 2 kata kadar erişim sağlayabilmektedir.

Responsive image

Şehirler Arası Evden Eve Taşımacılık Firmaları

Firmamız tarafından profesyonel bir şekilde verilen Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri, en geç 2 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Ofis malzemeleri, ev eşyaları veya kurumsal yüklerin tamamı sigortalanmaktadır. Yapılan sigortalar sayesinde zarar gören eşyaların maddi kayıpları müşterilere yansıtılmamaktadır. Ayrıca ambar yükleri, komple yükler gibi tüm eşyalar firmamız tarafından profesyonel bir şekilde taşınmaktadır. Taşıma hizmetleri ise sadece günümüz teknolojisinde üretilmiş olan araçlar ile verilmektedir. Şehirlerarası evden eve nakliyat firmamızın bünyesinde kamyon, kamyonet ve tır olmak üzere çeşitli araç modelleri bulunmaktadır. Bu araçların tamamı K3 belgelerine sahiptir. Dolasıyla taşımacılık faaliyetleri resmi yollar ile yürütülmektedir. Firmamız tarafından gerçekleştirilen sevkiyatlarda en ufak bir sorunun yaşanması söz konusu değildir. Ayrıca tüm il ve ilçelere asansörlü araç modelleri de tahsis edilebilmektedir. Şehirlerarası evden eve taşımacılık hizmeti veren firmalara güven duymak oldukça zordur. Sektörde yaşanan rutin problemler nedeniyle müşteriler hep bir korku içerisindedir. Ayrıca nakil sırasında oluşan maddi kayıplar, müşterilerin en son istediği şeydir. Firmamız ise, güvenli bir hizmet sunmak adına işlem gören tüm eşyaları sigortalamakta ve yapılan sözleşmeleri müşterilerin huzuruna sunmaktadır. Dolasıyla da en ufak bir güvensizlik ortamı yaratılmamakla birlikte tüm teslimatlar söz verilen tarihe kadar gerçekleştirilmektedir. Şehirlerarası evden eve taşımacılık firmamız her daim kaliteli bir hizmeti yüzde 20'ye varan indirimli fiyatlarla sunmaktadır.

Responsive image

Şehirden Şehire Nakliyat Fiyatları

Şehirden Şehire Nakliyat Fiyatları, yük sayısına, tonajına veya dairelerin kat planına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak firmamız maliyet hesaplamalarını müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak gerçekleştirmektedir. Tamamen ücretsiz bir şekilde verilen ekspertiz desteği sayesinde de müşterilerimiz fiyat noktasında doğru bir bilgi almaları sağlanmaktadır. Paketleme, kolileme veya montaj hizmetleri içinde herhangi bir ek ücret söz konusu değildir. Şehirlerarası evden eve nakliyat sektörünün en makul hizmetini sunan firmamız, taşıma güvenliğine ayrı bir önem vermektedir. Sizde hemen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek kaliteli bir hizmeti makul rakamlarla alma şansı bulabilirsiniz. Ayrıca anlık araç ihtiyaçlarınız içinde firmamıza başvurabilirsiniz. Sektörün liderliğini üstlenen Şehirlerarası nakliyeciler firmamız, farklı eşyaları talep edilen il ve ilçelere götürmektedir. Taşıma işlemleri sadece bu sektör ile ilgili tecrübesi ve deneyimi olan personeller ile gerçekleştirilmektedir. Bu sayede yanlış yapılan uygulamalar neticesinde herhangi bir sorun yaşanma riski ortadan kaldırılmaktadır. Firmamız 20 yıla aşkındır bu sektörde faaliyet göstermektedir. Dolasıyla da mesleğin gerektirmiş olduğu bilgi ve tecrübeye sahiptir. Şehirlerarası nakliyeciler firmamız, aynı zaman da kurumsal şirketlere yönelik faaliyetler geliştirmektedir. örneğin ofislerde yer alan eşyalar veya seri imalat ürünleri talep edilen adreslere kadar götürülmektedir. Firmamız tüm teslimatları ise müşterilerine söz verdiği tarihe kadar gerçekleştirmektedir.

Responsive image

İlden İle Nakliye Ücretleri

İlden ile taşımacılık firması uzun yıllardır şehirler arası nakliyat sektöründe hizmet vermektedir. Her türlü yük ve eşya alanında uzman personeller sayesinde kusursuz bir şekilde adreslere ulaştırılmaktadır. özellikle de Türkiye'nin tüm il ve beldelerine sevkiyat düzenlenmektedir. Firma bünyesinde her yüke hitap eden değişik araç modeli yer almaktadır. Temizevden eve taşımacılık Ankara, İstanbul ve İzmir gibi illere de hafta da en az 2 kere sefer düzenlemektedir. Şehirler arası nakliyat hizmetleri ise ekonomik rakamlar ile verilmekle beraber müşterilere özel indirim ve kampanyalar gerçekleştirilmektedir. Ayrıca firma asansörlü veya sigortalı taşımacılık noktasında da pratik çözümler geliştirmektedir. Firmamız parça eşya, ağır yük ve ofis taşımacılığı gibi alanlarda hizmet vermektedir. Eşyaların hacmi, kilosu veya tonajı hiç fark etmeksizin tüm yükler firmamız bünyesinde taşınmaktadır. Ayrıca ambarlara gelen yükler veya seri imalat ürünleri de talep edilen adreslere kadar götürülmektedir. Ayrıca şehirlerarası nakliyeciler firmamız Türkiye'nin 81 iline araç tahsis etmektedir. Sizde hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmeti ekonomik fiyatlar ile alabilirsiniz. Evlerde, ofislerde ve diğer tüm alanlarda bulunan eşyalar farklı nedenlerden dolayı taşınma gereksinimi duymaktadır. Ancak bu gereksinim, birçok bireyin endişelenmesine neden olmaktadır. çünkü taşıma işlemleri sırasında yanlış yapılan uygulamalar nedeniyle eşyalar zarar görmektedir. özellikle de iller arasında gerçekleştirilen sevkiyatlar daha da stresli bir süreci ifade etmektedir. Şehirlerarası evden eve nakliye firmamız ise, yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe sayesinde tüm işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. 81 ilin tamamına hizmet veren firmamız, ev, ofis, parça eşya ve şirket taşımacılığı gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Uygulamalar sırasında yüklerin en ufak maddi bir kayba uğraması söz konusu değildir. Şehirlerarası evden eve nakliye firmamız tüm işlemleri sadece bilimsel yöntemler ile gerçekleştirmektedir.

Şehirlerarası Nakliye Tavsive

Şehirlerarası Nakliye Tavsive belki de sektörün en ekonomik hizmetini sunan şehirler arası nakliyat firması, fiyat açısından beklentileri karşılayabilmektedir. Ev, ofis ve parça eşya taşımacılığı gibi genel hizmetlere ek olarak paketleme ve montaj noktasında da her türlü destek sağlanmaktadır. Tüm eşyalar uygun fiyatlar ile Türkiye'nin her bir il ve ilçesine götürülmektedir. Yine parça yükler için talep edilen ücretlerde bir hayli düşüktür. Sizde hemen Temizşehirler arası nakliyat firması ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz. Bilindiği üzere taşıma güvenliğinin sağlanması için ambalajlama çalışmalarının önemi büyüktür. Kaliteli ve doğru bir şekilde paketlenen eşyaların zarar görmesi riski en aza indirilmektedir. Şehirlerarası evden eve nakliye firmamızın personelleri ise, ambalajlama noktasında profesyonel bir destek sunmaktadır. Evlerde veya ofislerde yer alan mobilyalar sağlam ve yırtılması güç olan naylonlar ile paketlenmektedir. Cam gibi kırılgan malzemeler için ise kutulama desteği sunulmaktadır. Ayrıca yeni yaşam alanlarına getirilen dolaplar, mobilyalar veya kabinler uzman marangoz ustaları tarafından pratik bir şekilde kurulmaktadır. Montaj çalışmaları sırasında da eşyaların zarar görmemesi için önlemler alınmaktadır. Şehirlerarası evden eve nakliye firmamız tüm hizmetlerini anahtar teslim mantığı ile vermektedir.

Responsive image

Şehirler Arası TAŞIMACILIK

Sektörün liderliğini üstlenen Şehirlerarası evden eve taşımacılık firmamız, kurumsal bir hizmet anlayışına sahiptir. Aklan gelen tüm eşyalar, sadece bilimsel yöntemler ile nakli edilmekle beraber en küçük bir sorun yaşanmaması söz konusu değildir. Firmamız ev taşıma, ofis taşıma, parsiyel taşıma ve ağır yük taşıma gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Türkiye'nin genelini kapsayan bir hizmet anlayışına sahip olan Şehirler arası evden eve taşımacılık firmamız, müşterilerini her türlü konuda memnun etmektedir. Ayrıca talep edilen il veya ilçelere aynı gün içerisinde ekspertiz ekibi yönlendirilmektedir. Adreslere ulaşan ekspertiz ekipleri taşınması planlanan eşyaları incelemekte ve ardında müşteriye fiyat bilgisi vermektedir. Anlaşılan rakam dışında herhangi bir ek ücret talep edilmesi söz konusu değildir. Şehirlerarası evden eve nakliye firmamızın bünyesinde kamyon, kamyonet ve tır gibi birçok araç modeli yer almaktadır. Her türlü yük veya eşyaya uygun dizayn edilmiş olan bu araçlar düzenli bir şekilde bakımlardan geçirilmektedir. Ayrıca yüksek katlı binalar veya rezidanslar için asansörlü araç modelleri tercih edilmektedir. Bu sayede taşıma işlemleri daha kısa hem de daha güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Şehirlerarası evden eve nakliye araçları ekonomik yakıt tüketim özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde de taşımacılık fiyatları düşürülmektedir. Kamyon ve kamyonetlere yüklenen eşyalar teknolojik malzemeler yardımı ile sabitlenmektedir. Parça eşya taşımacılığı hizmetlerinde ise depolama alanları geniş olan kamyonlar tercih edilmektedir. Firmamızın tüm taşıtları K3 belgesine de sahiptir. 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireler farklı fiyatlar ile taşınmaktadır. Dolasıyla da Şehirlerarası evden eve nakliye hizmetleri dairelerin oda sayısına, eşya miktarına ve alınacak olan kilometre mesafesine göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız tarafından talep edilen ücretler piyasa şartlarına göre daha ucuzdur. Paketleme veya montaj hizmetleri de söz konusu fiyatların içerisine dahil edilmiştir. Maliyet hesaplamaları uzman ekspertiz ekipleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Şehirlerarası evden eve nakliye firmamız ile iletişime geçebilir ve anlık olarak adreslerine araç yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Merak ettiğiniz sorular içinde müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.

Responsive image

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul Şehirler arası nakliyat hizmeti, farklı alanlarda bulunan eşyaların bulunduğu ilden alınarak yine farklı bir ile getirilmesi için verilmektedir. Söz konusu hizmeti sağlayan taşımacılık ve lojistik şirketlerinin fiyatları da farklılık göstermektedir. özellikle de ev ve ofis taşıma gibi bireysel destekler için firma tercihi oldukça önemlidir. çünkü pek çok kişi, taşıma sırasında gerek zaman gerekse maddi açıdan mağdur edilmektedir. Şehirler arası nakliyat hizmetleri, diğer nakliyat hizmetlerine göre daha çok profesyonellik gerektirmektedir. Kilometre mesafesinin fazla olması nedeniyle eşyalara gelebilecek zarar riski oldukça fazladır. Bu nedenle de sevkiyat öncesinde alınması gereken sayısız önlem bulunmaktadır. Ayrıca taşınacak olan eşyalar önceden incelenmeli ve daha sonra uygulamalara başlanmalıdır. Şehirlerarası nakliyeciler sektöründe hizmet veren firmamız, tüm eşyaları güvenli bir şekilde taşımakla beraber eşyaların zarar görmesini engellemektedir. özellikle de ofislerde veya evlerde kullanılan mobilyalar en az iki kat olacak bir şekilde paketlenmektedir. Paketleme işlemleri sırasında nakliye battaniyeleri tercih edilmektedir. Bu sayede yüzeylerin en küçük bir darbeye maruz kalması engellenmektedir. Şehirlerarası nakliyeciler firmamız taşıma güvenliğini sağlamak için teknolojik araçlardan da yardım almaktadır. örneğin araçlara yerleştirilen eşyalar çeşitli ekipmanlar sayesinde sabitlenmektedir. Dolasıyla da yolculuk sırasında yüzeylerin birbirine sürtmesi de engellenmektedir. Firmamız tüm işlemleri sadece alanın da uzman personeller ile gerçekleştirmektedir. Montaj, taşıma ve ambalajlama çalışmaları ise eşyaların fiziksel özelliklerine göre yapılmaktadır.

Responsive image

İstanbul Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Şehirler arası Taşımacılık hizmeti almak isteyen bireylerin firma tercihleri noktasında dikkat etmeleri gereken bazı kriterler bulunmaktadır. örneğin çalışmayı düşündüğünüz nakliyat şirketi komisyon üzerinden iş alıp almadığının araştırılması oldukça önemlidir. Bazı firmalar müşterilerinden almış olduğu işleri belirli bir ücret karşılığında farklı firmalara vermektedir. Dolasıyla taşıma işlemlerinin kimler tarafından gerçekleşeceği noktasında sorun yaşanmaktadır. Ayrıca şehirler arası nakliyat araçlarının üzerinde firmaya ait olan logoların yer alıp almadığının de değerlendirilmesi gerekmektedir. Yine fiyat politikası, resmi evrakların olup olmadığı veya beyan edilen taşıma süresi de dikkat edilmesi gereken diğer konulardır. Ayrıca nakliyat şirketlerinin sunmuş olduğu tekliflerin rakip firmalara göre ucuzluğu göz önünde bulundurulmalıdır. Aksi taktirde yüksek maliyetler ile bir hizmet almak kaçınılmaz olabilir Şehirlerarası nakliyeciler firmamızın bünyesinde her türlü eşyayı kolay bir şekilde taşıyabilecek araç modelleri bulunmaktadır. Kamyon, kamyonet ve tır gibi çeşitli araçlar ile düzenlenen sevkiyatlarda sorun çıkması veya araçların arıza vermesi söz konusu değildir. Firmamız asansörlü nakliye noktasında da her türlü desteği sağlamaktadır. Ayrıca il dışından arayan müşterilerimize kendi bünyemizde bulunan araçlar yönlendirilmektedir. Kesinlikle komisyonculuk yapılmamaktadır. Şehirlerarası nakliyeciler firmaların birçoğu almış olduğu işleri cüzi bir ücret karşılığında başka nakliye firmalarına vermektedir. Bu durum müşterilerin sektöre olan güvenini sarmaktadır. Ancak Temizevden eve nakliyat firması için komisyon üzerinden iş alma veya iş verme söz konusu değildir.

İSTANBUL NAKLİYAT
İSTANBUL NAKLİYAT