Temiz Nakliyat İletişim

İstanbul Eşya depolama Şirketi 0531 775 4038

Ev depolama Şirketi

                 

EŞYA DEPOLAMA

Ofislerde veya evlerde kullanılmayan eşyalar hem yer kaplamakta hem de zaman içerisinde deforme olmaktadır. Firmamız ise böyle eşyalar için istenilen süre kadar depolama hizmeti vermektedir. Talep edilen adreslere yönlendirilen ekipler tüm eşyaları özenle paketleyerek araçlara yüklemektedir. Ayrıca eşya depolama hizmetleri dahilinde tüm mobilyalar teker teker adreslerden alınmakta ve tekrar adreslere götürülmektedir. Bu sayede müşterilerimizin zahmetsiz bir hizmet almaları sağlanmaktadır. Firmamız her türlü eşyayı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde saklayabilecek bir kapasiteye sahiptir. Ayrıca komple yükler veya ofis malzemeleri de yine firmamız tarafından koruma altına alınmaktadır. Eşya depolama hizmetimiz makul rakamlar ile verilmekle beraber müşterilere özel indirimlerde gerçekleştirilmektedir.

Eşya Depolama Alanlarımız

Firmamızın eşya depolama alanları günümüz teknolojisi ile dizayn edilmiştir. Çeşitli raf sistemleri, oda bölmeleri sayesinde tüm malzemeler gönül rahatlığı ile saklanabilmektedir. Firmamız depolarında yer alan eşyalara en ufak bir zarar gelmesi söz konusu değildir. Tüm eşyalar fiziksel özelliklerine göre gruplara ayrılmakta ve birbirine zarar vermeyecek bir şekilde dizayn edilmektedir. Ayrıca eşya depolama alanları 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Dolasıyla da en ufak bir malzemenin kaybolması veya çalınması söz konusu değildir. Muhafaza altına alınan eşyalar hafta da en 1 sefer sayımlardan veya rutin kontrollerden geçirilmektedir. Söz konusu bu depolar düzenli bir şekilde de havalandırılmaktadır. Yine hiçbir eşyanın küflenmesi, tozlanması veya havasız kalması mümkün değildir.

Eşya Güvenliği

Depolanması planlanan tüm eşyalar kaliteli ambalajlar ile paketlenmektedir. Paketleme işlemleri en az 3 kat olacak bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Eşya depolama alanlında bulunan raf sistemleri, mobilyaların veya ofis malzemelerinin çizilmesini engellemektedir. Ayrıca firmamız her eşyayı kayıt altına almaktadır. Örneğin ürün sahiplerinin isimleri, eşya sayıları, adres bilgileri ve telefon numaraları bilgisayara aktarılmaktadır. Tüm teslimatlar ise en geç 2 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Eşya depolama süreleri noktasında herhangi bir kısıtlama getirilmemektedir. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışına sahiptir. Dolasıyla da güvensizlik oluşturacak her türlü davranıştan kaçınılmaktadır. Depolanması planlanan eşyalar için önceden yer ayırtılmaktadır.

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları, yük sayısına, tonajına ve emanet süresine göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız nakliye noktasında ücret talep etmemektedir. Depolama hizmetleri ise piyasa şartlarına göre daha makul rakamlar ile verilmektedir. Sayıca az olan eşyalar ise aylık veya haftalık depolama süresi üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Ayrıca firmamız müşterilerine özel çeşitli indirimlerde gerçekleştirilmektedir. Sizde hemen ekiplerimizin adreslerinize gelmesini sağlayabilir ve yaşam alanlarınızda bulunan fazla eşyalardan kurtulabilirsiniz.  Özellikle de elektronik ürünler içinde her türlü depolama desteği sunan firmamız, güvenlik açısından en küçük bir endişenin yaşanmasına da izin vermemektedir.   

ev depolama Şirketi

İstabul Ev Eşyası Depolama Şirketleri

Profesyonel bir şekilde kurumsal ve ihtiyadi olarak en güzel şekilde istanbul eşya depolama şirketiçevresinde hizmet vermekteyiz.Bir eşya depolama hizmeti almak için müşteri temsilcimizi arayın ve hemen randevunuzu oluşturun güvenle saklayalım depolayalım size işlerinizi halledip yeni evinize taşınma kalsın.

Anadolu Yakası Eşya Depolama İstanbul Firmaları

Kurumsal olarak depolama işlemi yapmak bazen zor bir olsada ev eşyası depolamacılığı bize çok basit gelen materyallerden birisidir.Ev eşyası istanbul depolamafirmaları arasında en doğru çözümü siz değerli müşterilerimize sunuyor ve depolama işleminizi en güvenli hale getiriyoruz.

Avrupa Yakası İstanbul Ev Depolama Şirketi

Ev depolama hiç bu kadar kolay ve değişken olmamıştıeşya depolama şirketleri

içinde kömürlükte dahi saklayanlar vardır.Siz bunlara çok dikkat etmelisiniz korsan firmalar sizin eşyanızı değil vereceğiniz paranın peşindedir.Biz şunu ekliyoruz çalışıyoruz ve eşya depolama işinde kendimize güveniyoruz.

İstanbul Ev Depolama Firmaları

Çok iyi bir depolama şirketi
Güvenilir ellerin depolaması
Nakliye şirketi depolamacılığı
Eşya depolama sistemleri
Profesyonel bir depolama
Sigortalı bir depolama hizmeti

İstabulda bir depolama şirketi olarak türkiyenin her yerindede şubelerimiz bulunmaktadır.Ev ofis işyeri depolama alanlarında üstün hizmet sağlayan şirketimiz siz değerli müşterilerimize eşya depolama alanında en kaliteli hizmeti vermekten gurur duyarız.