Ofis Taşıma Şirketi | 0531 775 4038 | Ofis Nakliyesi Firması

Temiz Nakliyat İletişim

İstanbul Ofis Taşıma Şirketi 0531 775 4038

Şehirler Arası Nakliyat Şirketi

                                                    

                             

                                                            OFİS TAŞIMA

İstanbul evden eve nakliyat firmamız tarafından verilen ofis taşıma hizmetleri, Türkiye’nin 81 ili için geçerlidir. Firmamız şirketlerde ve çalışma alanlarında bulunan tüm eşyaları kısa bir süre içerisinde adreslere götürmektedir. Taşıma işlemleri sadece alanında uzman personeller ile gerçekleştirilmektedir. Özellikle de paketleme ve montaj gibi önemli uygulamalar sırasında en küçük bir sorun yaşanmamaktadır. Ofis taşıma hizmetleri maksimum 3 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Ankara, İzmir ve Adana gibi büyükşehirlere ise hafta da en az 4 sefer sevkiyat düzenlenmektedir. Kurumsal bir hizmet anlayışına sahip olan İstanbul evden eve nakliyat firmamız müşteri memnuniyetine de ayrı bir önem vermektedir. Dolasıyla da fiyat noktasında da çeşitli indirim ve kampanyalar gerçekleştirilmektedir.

Ofis Taşıma Hizmetleri

Firmamız öncellikle taşınması planlanan eşyaları dikkatli bir şekilde incelemekte ve bu eşyalara uygun olan araçlar belirlemektedir. Ofis taşıma hizmetlerinde ise sadece kapalı kasa olan araç modelleri tercih edilmektedir. Söz konusu bu araçlar günümüz teknolojisinde üretildiği için maksimum bir düzeyde taşıma güvenliği sağlamaktadır. Ayrıca firmamız bünyesinde kamyon, kamyonet ve tır gibi çeşitli araçlar bulunmaktadır. Ofis taşıma personellerimiz ise mesleğin gerektirmiş olduğu bilgi ve tecrübeye sahiptir. Tüm eşyalar birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar ile paketlenmektedir. Paketlemeye ek olarak cam gibi kırılgan olan malzemeler içinde kutulama desteği sunulmaktadır.

Montaj Ve Sigorta Kolaylığı

Ofislerde yer alan mobilyalar, deri koltuklar ve elektronik eşyalar alanında uzman personellerimiz tarafından montaj edilmektedir. İstanbul evden eve nakliyat firmamız montaj ve paketleme hizmetleri içinde herhangi bir ek ücret talep etmemektedir. Ayrıca kurulum noktasında eşyaların zarar görmemesi içinde her türlü önlem eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Firmamız avizeler içinde elektronik noktasında uzman olan personeller temin etmektedir. Kurumsal şirketlerin her zaman ihtiyaç duyduğu ofis taşıma hizmetleri firmamız tarafından profesyonel bir şekilde verilmektedir. Ayrıca tüm projeler anahtar teslim olacak bir şekilde tamamlanmaktadır. Nakliyat sigortası talep eden müşterilerimiz içinde anlaşmalı olduğu kasko acenteleri devreye girmektedir. Tüm eşyalar firmamızın ekspertiz ekipleri tarafından incelenmekte ve daha sonra nakliyat sözleşmesi hazırlanmaktadır.

Ofis Nakliye Ücretleri

İstanbul evden eve nakliye firması başta ofis taşıma olmak üzere tüm hizmetlerini makul rakamlar ile gerçekleştirmektedir. Müşterilerimize özel yüzde 20’lere varan indirimler gerçekleştirilmektedir. Maliyet hesaplamaları sırasında ise oda sayısı, eşya sayısı ve taşımanın gerçekleşeceği yeni adresin uzaklığı göz önünde bulundurulmaktadır. Ayrıca kesinlikle de komisyonculuk üzerinden iş alınmamaktadır. Sizde ofis taşıma noktasında en ekonomik hizmeti veren firmamız ile iletişime geçebilir ve sorunsuz bir şekilde yeni düzeninizi kurabilirsiniz

En iyi ofis taşımacılığı yapıyoruz

İstabul Ofis Taşıma Şirketi

Profesyonel Ev ve Ofis Eşyası Depolama ve Taşıma Temiz Nakliyat, fazla, istenmeyen ya da emanet eşyalarınıza çözüm getiriyor.Ofis eşya nakliyat işi profesyonel bir hizmettir. Bu nedenle hizmetin kalitesi müşteri için en yüksek düzeyde tutulur.Ofis taşımacılığı istanbul firmaları arasındaki en güçlü kuruluşlardan biri olan Temiz Nakliyat güvencesiyle sunulan ofis taşıma işi, müşteriler için en kaliteli ve güvenli hizmeti sunar.

Anadolu Yakası Ofis Eşyası Taşıma Firması

Bazen ihtiyaç fazlalığından, bazen tadilat gibi durumlardan, bazen de zorunlu taşınma süresinden dolayı insanlar ofis nakliyesi hizmetlerinden faydalanmak ister. Bu hizmetten yararlanırken de bir sorunla karşılaşmak istemez, ofis eşyası nakliyat şirketi sevdikleri eşyalara gözü gibi bakılmasını isterler. Depolama hizmetinden karşılaşılan en büyük sorunlardan biri eşyaların çürümesi ve anti-hijyenik koşullardır. Temiz Nakliyat güvencesiyle yapılan depolama hizmetinde ise eşyalarınız deneyimli personel tarafından taşınır ve güvenlikli depolarda, uygun ambalaj seçenekleri belirlenerek Ofis nakliyesi şirketiolarak taşınır. Yine sağlıklı koşullar sürekli olarak gözetilir.Depolama işi, firmamızın çağdaş depolama sistemleri, tecrübeli elemanları ve modern ekipmanlarıyla müşterilerin talep ve ihtiyaçlarına göre gerçekleştirilir.

Avrupa Yakası İstanbul Ofis Nakliyat Şirketi

Ofis eşyası taşımaılığı şirketi Eşyaların saklama koşulları konusunda, yangın,sel gibi felaketlerden korunmasına yönelik uygun tesisat ve donanıma sahiptir. Paketleme, nakliyat, taşımacılık hizmetleri kapsamında kullanılan özel ambalajlama & paketleme materyalleri konusunda da hizmet kalitesindeki titizliği göstermekte olup, eşyalarınızı depoya taşırken her türlü güvenceyi müşterilerine sunar Firmamız güvencesinde eşyalarınızın güvenli şekilde depolandığından emin olabilirsiniz.Ofis taşıma istanbul sektöründe işini bilen uzman ev eşyası depolama kadromuz, Eşya depolama tecrübelerimiz iş ahlakımızla evden eve depolama müşterilerimize sağladığımız kaliteli seviyeli Sorunsuz eşya depolama Hizmeti bizim en temel prensibimizi oluşturmaktadır.

İstanbul Ofis Taşıma Firmaları

Çok iyi bir Ofis Taşıma şirketi
Güvenilir ellerin Ofis Taşıması
Nakliye şirketi Ofis Taşımaı
Ofis Taşıma EN İYİSİ
Profesyonel bir OFİS NAKTİYATI
Sigortalı Ofis Taşıma Hizmetleri

Balkon da eşimle birlikte oturmuş çay içerken bir adamın arabasının bozulduğunu fark ettik. Eşim yardım için giderken üzerinde ofis taşıma firması firmasının aracındaki çalışanlar beyefendiye yardımcı oldular. Eşimin de oraya gitmesi üzerine yardımcı oldular. Komşumuzun taşınmasını duymuştuk ve eşim onlara ofis taşıma şirketi firmasını tavsiye etti. Eşim çok iyi bir gözlemcidir ve çalışanların çok efendi ve işlerinde çok titiz çalıştıklarını söylediler. Komşumun aklına yatmıştı ve balkondayken depolama eşya firmasını gördüm ve komşuma yardıma gittiğimde eşimin anlattığı kadar varmış dedim ve benim de tek önerebileceğim firma haline geldi